Zdewastowali audi w centrum miasta. Właściciel szuka sprawców

reklama

- Mój samochód został porysowany, obklejony i kopany. Chciałbym, aby sprawca to przeczytał i pokrył koszty odszkodowania - przekazuje Czytelnik, którego audi zostało zdewastowane w nocy z soboty na niedzielę.

Do dewastacji czarnego audi doszło w nocy z soboty na nadzielę przy ulicy Kocjana. Właściciel pojazdu – czytelnik portalu hej.mielec.pl przekazuje, że pojazd był zaparkowany prawidłowo. - Było to ewidentne znęcanie się nad samochodem, ponieważ są ślady kopnięcia oraz dwa mocne uderzenia z pięści. Samochód został również obklejony naklejkami – przekazuje.

Właściciel uszkodzonego pojazdu podkreśla, że całe zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą.

- Proszę sprawcę o zgłoszenie się. Domagam się pokrycia kosztów naprawy, w przeciwnym razie sprawa pójdzie na policję a jest to zniszczenie własnego mienia, czyli wykroczenie które grozi więzieniem do 5 lat. W sprawie kontaktu proszę się odezwać na maila [email protected] – przekazuje Czytelnik.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz