Zdewastował automaty, bo... groziły mu i go atakowały

reklama

Czy automaty do gier mogą kogoś zaatakować i grozić zgwałceniem dzieci? Mężczyzna, który został wczoraj zatrzymany, twierdzi że tak.

Do nietypowej interwencji strażników miejskich doszło w niedzielny wieczór w Wejherowie. Partol został wezwany – zgłaszający poinformował, że doszło do dewastacji automatów do gier w jednym z pawilonów przy ul. Puckiej.

Po przybyciu na miejsce strażnicy byli nieco zaskoczeni – zastali bowiem mężczyznę, który spokojnie sobie odpoczywał, siedząc na skrzynce po piwie. W pawilonie faktycznie znajdowały się dwa uszkodzone automaty i zniszczony głośnik. Sprawca uszkodził też drzwi wejściowe.

Mężczyzna przyznał się, że to on je zniszczył – jego wyjaśnienia wprawiły jednak mundurowych w osłupienie. Sprawca zniszczenia mienia stwierdził bowiem, że musiał to zrobić, ponieważ wcześniej automaty do gier... pocięły go! To jednak nie wszystko. Mężczyzna dodał, że gdy wrzucił do jednej z maszyn monetę 5-złotową, ta odezwała się do niego mówiąc, że zgwałci jego dzieci.

Sprawca został zatrzymany. Strażnicy musieli wobec niego użyć środków przymusu bezpośredniego, ponieważ mężczyzna był mocno pobudzony. Niewykluczone, że znajdował się pod wpływem środków odurzających.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz