Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem!

reklama

W niedzielę (12 maja) około godziny 16:30 na trasie Sokołów Podlaski - Węgrów, drodze krajowej nr 62 doszło do zderzenia osobówki z motocyklistą. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota Corolla jechał w kierunku miejscowości Grochów. 

Na wysokości zajazdu zatrzymał się celem wykonania skrętu w lewo do zajazdu, za nim zatrzymały się dwa pojazdy. Kierujący po upewnieniu się, że może bezpiecznie wykonać skręt, zaczął wykonywać manewr. W trakcie wykonywania skrętu w pojazd uderzył motocyklista jadący w tym samym kierunku. W wyniku tego zderzenia motocyklista został wyrzucony w górę, uderzył w w stojący na poboczu kamień, a następnie zatrzymał się w rowie. Obaj kierujący byli trzeźwi. Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz