Zatrzymany sprawca włamania

reklama

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Lubliniec zatrzymali włamywacza, który pod koniec lipca włamał się do jednego z domów jednorodzinnych w Glinicy. 45-latek został doprowadzony do lublinieckiej komendy policji, gdzie usłyszał zarzut. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W wyniku prowadzonych czynności lublinieccy śledczy prowadzący sprawę włamania do domu jednorodzinnego w Glinicy uzyskali informację, która pozwoliła im wytypować i zatrzymać sprawcę, którym okazał się 45-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego. Jak się okazało nie był to pierwszy konflikt z prawem zatrzymanego mężczyzny, który przyznał się do stawianego mu zarzutu, a dodatkowo w trakcie czynności procesowych stróże prawa ustalili, że w ostatnim czasie mógł dopuścic się on kilku oszustw na szkodę mieszkańców powiatu lublinieckiego. Wszystkie okoliczności tej sprawy szczegółowo wyjaśniają lublinieccy śledczy, natomiast 45-latka czeka rozprawa sądowa. W związku z tym, iż zatrzymany włamywacz działał w warunkach tzw. recydywy grozi mu dodatkowe zaostrzenie wymierzonej kary.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz