Zatrzymano podejrzanych o zabójstwo 26-letniego mieszkańca pow. kartuskiego

reklama

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 33 lata podejrzanych o zabójstwo 26-letniego mieszkańca pow. kartuskiego. Jak informuje Gazeta Wyborcza Trójmiasto, mężczyzna zginął od ciosów maczetą. 

Do zabójstwa doszło w nocy z 7 na 8 sierpnia w Starogardzie Gdańskim. Jak informuje Gazeta Wyborcza Trójmiasto, podczas libacji alkoholowej trójki mężczyzn, 26-latek został wielokrotnie uderzony maczetą. Ofiarą okazał się mieszkaniec powiatu kartuskiego. 

Wyjaśnieniem okoliczności zabójstwa zajęli się policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu oraz najbardziej doświadczeni policjanci starogardzkiej jednostki, a także funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji. Oględziny mieszkania, analiza zabezpieczonych śladów oraz przeprowadzone przez mundurowych czynności operacyjne przyczyniły się do wytypowania podejrzanych. Już po kilku godzinach od zgłoszenia policjanci zatrzymali 19 i 33-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił sądowi na tymczasowe aresztowanie obu mężczyzn. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego więzienia.

https://youtu.be/piYAymOl-JM

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz