Zatrzymano gwałciciela z podtoruńskiej miejscowości!

reklama

Zatrzymano gwałciciela z podtoruńskiej miejscowości!

Wczoraj policja z podtoruńskiej Chełmży poszukiwała gwałciciela, który miał przetrzymywać, bić i wykorzystywać seksualnie kobietę. Ta trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Teraz 31-letni poszukiwany jest już w rękach policji!

Z informacji jakie napływają wynika, że kobieta trafiła do szpitala z obrażeniami nerek i głowy. Jej życie było zagrożone. Miała być przez kilka dni przetrzymywana na terenie dworca kolejowego w Chełmży, w pustostanie. Kobieta była tam maltretowana i przeżyła prawdziwy horror. Do szpitala w ostatniej chwili przewiozła ją karetka. 

Od wczoraj trwały rozległe poszukiwania zwyrodnialca. Ten wpadł dziś i jest już w rękach służb. Jest w areszcie, a o jego losie zdecyduje sąd!

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz