Zakrwawiona dziewczyna, człowiek w areszcie. Co się stało?

reklama

Czy na ulicy Brackiej mężczyzna rzucił się z nożem na kobietę. Co mówi policja?

Wczoraj wieczorem na osiedlu bloków socjalnych przy ulicy Brackiej we Włocławku interweniowały policja i pogotowie ratunkowe. Z naszych ustaleń wynika, że w jednym z bloków doszło do ugodzenia nożem. Celem ataku była młoda kobieta, która karetką została odwieziona do szpitala, a sprawcą mężczyzna. 

- Wiadomo, co się stało na Brackiej? Policja, karetka, zakrwawiona dziewczyna. Znajoma mówiła, że jakiś facet pociął ją nożem - informację o takiej treści otrzymaliśmy na skrzynkę DDWloclawek.pl.

Policja potwierdza jedynie, że prowadzi czynności w sprawie zdarzenia na ulicy Brackiej, ale nie podaje żadnych konkretów.

- Na tym etapie nie mogę nic powiedzieć, dla dobra postępowania. Potwierdzam, że do sprawy została zatrzymana jedna osoba. Na tym etapie nikomu nie przedstawiono żadnych zarzutów  - mówi sierż. Tomasz Tomaszewski z policji. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz