Zaginęła młoda kobieta. Może ją widziałeś?

reklama

Wejherowska policja poszukuje zaginionej Karyny Boiko, która od niedawna mieszka w Wejherowie. Pochodząca z Ukrainy kobieta pod koniec czerwca opuściła miejsce zamieszkania i dotąd nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz pracodawcą.

Z posiadanych przez wejherowskich kryminalnych informacji wynika, że zaginiona była widziana pod koniec lipca kilkukrotnie w Warszawie. Widziano ją w rejonie Dworca Zachodniego. Wówczas ubrana była w szarą kurtkę, czapkę baseballową i spodnie typu jeansy.

Karyna Boiko widziana była także 25 lipca w rejonie stacji metra Wilanowska. Kilka dni później najpewniej przebywała w rejonie dzielnicy Wola, a dokładniej przy zejściu do przejścia podziemnego przy Dworcu Centralnym. W tym momencie miała być ubrana w błękitną sukienkę i sandały. Miała także przy sobie czarną torebkę.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 19-latki, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pod nr tel. 58 762 97 36 lub z najbliższą jednostką policji – telefon alarmowy 112.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz