Zaginął 71-letni mężczyzna. Może go widziałeś?

reklama

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie poszukuje zaginionego 71-latka. Mężczyzna w niedzielę o godz. 16 wyszedł z domu letniskowego w Kopalinie i dotąd do niego nie wrócił.

Zaginiony zabrał ze sobą rower typu damka w kolorze czerwonym. Z uwagi na stan zdrowia 71-latka jego bliscy w poniedziałek rano o zaginięciu powiadomili policję.

- Wszystkie osoby, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie – apeluje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy KPP w Wejherowie. - Dzwonić można pod nr 58 672 97 22 bądź 112.

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w polar z kapturem w kolorze granatowym. Miał na sobie też spodnie dresowe i czarne pantofle. Jest średniej budowy ciała. Nadto posiada krótkie, szpakowate włosy i czarne, krzaczaste brwi.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz