Zaginął 31-latek z Wojcieszkowa

reklama

Policjanci z łukowskiej komendy informują, iż poszukują Mateusza Swędry. 31-letni mężczyzna 27 czerwca 2019 roku wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiony to:

MATEUSZ SWĘDRA

lat. 31

zam. Marianów gm. Wojcieszków.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna 27 czerwca 2019 roku wyjechał swoim samochodem marki Toyota z miejsca zamieszkania  i  do chwili obecnej nie powrócił jak również  nie nawiązał kontaktu z rodziną.  1 lipca najbliżsi zaginionego odnaleźli jego samochód w pobliżu miejscowości Świderki. W chwili zaginięcia poszukiwany przez policjantów mężczyzna ubrany był w koszulkę typu t-shirt koloru żółtego, długie spodnie koloru szarego oraz czarne „robocze” trzewiki.

Rysopis:  wzrost około 180 cm, waga około 90 kg, sylwetka tęga, włosy krótkie, czarne, proste, twarz owalna.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego, bądź ostatnio widziały go,  proszone są o kontakt Komendą Powiatową Policji  w Łukowie pod nr tel. (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką Policji - tel. nr 112.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz