Zaczęła rodzić w drodze do szpitala. Dzięki ich pomocy trafiła pod opiekę specjalistów

reklama

Policjanci żnińskiej "patrolówki", będący w Łabiszynie, zostali poproszeni o pomoc. Zdenerwowany mężczyzna przekazał, że jego żona zaczęła rodzić w drodze do szpitala. Funkcjonariusze użyli sygnałów i zapewnili pilotaż do szpitala w Bydgoszczy, dzięki czemu kobieta szybko trafiła pod opiekę specjalistów.

W czwartek, 19.12.2019 r. o godz. 17:30 w Łabiszynie na ul. Szubińskiej do policjantów żnińskiej "patrolówki” podjechał zdenerwowany kierowca. Poinformował mundurowych, że jego żona, która wraz z nim podróżowała samochodem, zaczęła rodzić. Mężczyzna obawiał się o zdrowie żony i dziecka, dlatego prosił policjantów o pomoc.

Funkcjonariusze bez chwili wahania podjęli decyzję o pilotażu samochodu do jednego ze szpitali w Bydgoszczy. Włączyli sygnały, poinstruowali kierowcę w jaki sposób ma się zachowywać podczas jazdy za nimi i sprawnie przeprowadzili pilotaż.

Dzięki pomocy mundurowych mieszkanka powiatu żnińskiego szybko trafiła pod opiekę lekarzy.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz