Zabójstwo w Chodakowie. 43-letni morderca w rękach policji

reklama

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozi 43-letniemu mieszkańcowi Sochaczewa. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 64-letniej kobiety, do którego doszło w ubiegłym tygodniu.

 

W ubiegłym tygodniu policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o znalezieniu zwłok w jednym z mieszkań w Chodakowie. Na ciele 64-letniej kobiety były obrażenia, które mogły świadczyć o udziale osób trzecich. Policjanci rozpoczęli ustalanie osoby mającej związek ze śmiercią kobiety. Jednym z podejrzewanych był 43-letni sochaczewianin, którego kryminalni zatrzymali w miejscu zamieszkania. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

W sobotę został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie przedstawiono mu zarzut zabójstwa, które popełnił w warunkach recydywy. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem, na wniosek prokuratury i Policji, sąd zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz