Z budynku została ruina...

reklama

Tragiczny w skutkach pożar domu wielorodzinnego w gminie Poniec. Strażacy blisko dwie godziny walczyli z pożarem, który wybuchł na poddaszu budynku. Kiedy już opanowali żywioł dokonali makabrycznego odkrycia. W jednym z pomieszczeń znaleziono zwłoki mężczyzny, najprawdopodobniej lokatora. 

Ogień zauważono około północy. Płomienie były już wówczas widoczne na dachu budynku wielorodzinnego w Wydawach, w gminie Poniec. Dyżurny podjął decyzję o wysłaniu na miejsce kilku zastępów straży pożarnej, w tym specjalistyczny podnośnik. Z naszych informacji wynika, że doszczętnie spłonęło całe poddasze budynku, na którym znajdowały się dwa mieszkania. To właśnie na piętrze, w trakcie przeszukiwania pogorzeliska, strażacy mieli odkryć ciało mężczyzny, prawdopodobnie jednego z lokatorów. Nie wiadomo  jak doszło do jego zgonu. To ustalają śledczy, którzy pracują na miejscu zdarzenia. Pozostali mieszkańcy nie odnieśli obrażeń. Wszyscy szczęśliwie opuścili płonącą pułapkę, ale pozostali bez dachu nad głową. Budynek według nieoficjalnych informacji nie nadaje się do zamieszkania. Poddasze spłonęło całkowicie, a parter zalała woda. Więcej informacji wkrótce.  

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz