Wypili najdroższe piwo w swoim życiu. Zobaczcie to sami

reklama

Kilka dni temu strażnik miejski obsługujący monitoring zauważył dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol na ławce przy pomniku Powstańców Wielkopolskich przy ul. Orłowskiej.

- Jeden z nich po wypiciu piwa schował butelkę obok ławki zagrzebując liśćmi. Następnie panowie otworzyli kolejne dwa piwa, a kapsle wyrzucili obok ławki, choć tuż niedaleko znajduje się kosz na śmieci. Jeden z mężczyzn w momencie, kiedy zauważył nadchodzących w ich kierunku strażników miejskich ukrył butelkę z piwem pod ławką. Niestety sztuczka się nie udała, ponieważ operator monitoringu wszystkie informacje przekazał patrolowi. Panowie otrzymali łącznie mandaty karne na kwotę 300 zł za spożywanie alkoholu oraz zaśmiecanie - informuje Straż Miejska.

Strażnicy miejscy od początku tego roku podjęli 168 interwencji dotyczących wykroczeń w zakresie spożywania alkoholu i zaśmiecania miejsc publicznych, które zakończyły się w większości przypadków mandatami karnymi.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz