Wyłudzili pożyczki. Teraz grozi im więzienie

reklama

Od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności grozi mężczyznom zatrzymanym przez wejherowskich policjantów. Mieszkańcy powiatu wejherowskiego wyłudzili pieniądze z instytucji finansowych w wysokości kilku tysięcy złotych.

W miniony piątek policjanci z zespołu do walki z przestępczością gospodarczą KPP w Wejherowie ustalili tożsamość dwóch mężczyzn, którzy na podstawie nieprawdziwych oświadczeń o zatrudnieniu, wyłudzili pożyczki z instytucji finansowych. 49-latek wyłudził prawie 3 tys. zł, a 38-latek - prawie 4,5 tys. zł.

Niebawem mieszkańcy powiatu wejherowskiego odpowiedzą za swoje czyny przed sądem. Najpewniej zostanie im postawiony zarzut oszustwa, które jest zagrożony karą od pół roku do ośmiu lat pozbawienia wolności.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz