Wszystko działo się tuż przy stacji benzynowej

reklama

Dość nietypowa była przyczyna pożaru dostawczego samochodu przy stacji benzynowej w Krobi. Zapaliły się przewożone na plandece pojazdu...kartony. Pierwszy próbę gaszenia podjął kierowca, potem na miejsce dotarli strażacy.

Do pożaru auta dostawczego marki Iveco doszło w czwartek 9 maja około godz. 17 kilkadziesiąt metrów od stacji benzynowej zlokalizowanej przy ul. Powstańców Wlkp. w Krobi. Zapaliły się kartony przewożone na plandece pojazdu. Pierwsze próby gaszenia pożaru podjął kierowca, potem na miejsce dotarły zastępy strażaków. - Podano jeden prąd wody w natarciu na tlące się kartony i pożar ugaszono - mówi asp. Tomasz Grześkowiak. -  Większych strat nie było, lekko nadpalona była plandeka auta - dodał. Do akcji skierowano zastęp JRG Gostyń oraz wozy OSP Krobia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz