Wpadli sprawcy kradzieży perfum

reklama

Dzielnicowy z drugiego Rewiru Dzielnicowych w Lesznie ustalił i zatrzymał sprawców kradzieży markowych, wartych prawie 2000 zł perfum w jednej z drogerii na terenie miasta.

O kradzieży ośmiu sztuk perfum policję zawiadomiła pracownica drogerii i przekazała zapis sklepowego monitoringu, na którym było widać, jak dwie kobiety i mężczyzna kradną towar ze sklepowej półki i wkładają go pod odzież.

- Nagranie obejrzeli nasi dzielnicowi - mówi Monika Żymełka, rzeczniczka leszczyńskiej policji. - Jeden z policjantów rozpoznał sprawców. Okazały się nimi kobiety w wieku 34 i 54 lat oraz 25-letni mężczyzna, wszyscy z Leszna. Niespełna godzinę później dzielnicowy zauważył ich i zatrzymał na terenie miasta. Wszyscy troje byli nietrzeźwi. Posiadali przy sobie cztery skradzione perfumy.

Za dokonanie kradzież sprawcom grozi do 5 lat więzienia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz