Wpadł podczas kontroli drogowej

reklama

Zarzuty za posiadanie narkotyków usłyszał 36-latek z Szubina po tym, jak podczas kontroli jego auta miejscowi mundurowi znaleźli zabronione substancje. Podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Sprawa niebawem trafi do sądu.

Zdjęcie przedstawia środki zabezpieczone przez policjantów. w białym okrągłym pojemniku znajduje się susz roślinny koloru zielonego. obok niego leży wieczko koloru białego. Obok zwinięty woreczek koloru zielonego.

W środę (29.05.19) podczas patrolowania gminnych miejscowości mundurowi z szubińskiego komisariatu zwrócili uwagę na zaparkowanego przy drodze zjazdowej do lasu opla astrę. Auto zostało skontrolowane. Zachowanie siedzącego za kierownicą mężczyzny było nienaturalne, co mogło wskazywać, że ma coś na sumieniu.

Powód nerwów bardzo szybko wyszedł na jaw. Podczas sprawdzania auta mundurowi znaleźli w jednym ze schowków saszetkę, a w niej pudełko z suszem oraz zawiniątko, w którym znajdował się biały proszek. Mieszkaniec Szubina został zatrzymany w związku z podejrzeniem posiadania środków narkotycznych. Zabezpieczone substancje zostały przebadane narkotesterem, który wstępnie wykazał, że w saszetce było ponad 16 gramów marihuany oraz niespełna 2 gramy amfetaminy.

Jeszcze tego samego dnia 36-latek usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających i psychotropowych. Teraz przyjdzie mu tłumaczyć się w sądzie, do którego niebawem policjanci przekażą materiały postępowania. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz