Właściciel laptopa poszukiwany

reklama

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują właściciela laptopa marki Lenovo. Osoba która go utraciła może zgłosić się po jego odbiór.

Laptop marki Lenovo w dniu 24 lipca 2019 roku został pozostawiony w jednym z punktów sprzedaży przy ul. Wyszyńskiego w Łukowie.

Osoba, która utraciła takiego laptopa i jest w stanie podać jego cechy identyfikacyjne, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

Właściciel zguby, który zechce go odzyskać powinien zgłosić się do łukowskiej Komendy Policji i zabrać ze sobą swój dokument tożsamości oraz dowód zakupu laptopa.

W przypadku nie znalezienia właściciela, laptop zostanie przekazany do Biura Rzeczy Znalezionych.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz