Weszli przez dach, bo sklepy we wsi były zamknięte, a im chciało się jeść i pić

reklama

Włamywacze tłumaczyli policji, że ukradli artykuły spożywcze i piwo, bo chciało im się jeść i pić, a sklepy we wsi były w niedzielę zamknięte.

 

Poprzez uszkodzenie dachu dwóch mężczyzn weszło do sklepu, skąd ukradli artykuły spożywcze, alkohol i papierosy. Na miejscu obaj panowie spożyli po kilka piw, spakowali łupy do reklamówki i oddalili się jak gdyby nigdy nic. Jeden ma 19, a drugi 35 lat. Straty właściciel sklepu oszacował na 1200 zł. Obaj sprawcy zostali dość szybko namierzeni i zatrzymani. Jeden z nich tłumaczył policji, że dokonali kradzieży, gdyż chciało im się jeść i pić, a we wsi w niedzielę sklepy były zamknięte.

Do zdarzenia doszło 25 sierpnia na terenie gminy Gozdowo w pobliskim powiecie sierpeckim. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz