We Włocławku płoną samochody. Renault zostało podpalone

reklama

Dziś rano na ulicy Płockiej doszło do pożaru samochodu. Fiat zapalił się w trakcie jazdy. Wczorajszej nocy na Traugutta spaliło się renault. 

Do pożaru fiata pandy doszło na ulicy Płockiej na wysokości elewatorów.  Auto zapaliło się w trakcie jazdy. Kierowca w porę zatrzymał samochód i opuścił pojazd. Interweniowała straż pożarna, jednak ogień bardzo szybko się rozprzestrzenił. 

- Przyczyną pożaru była zwarcie instalacji w samochodzie  - mówi mł. bryg. Mariusz Bladoszewski ze straży pożarnej we Włocławku. 

Wtorkowej nocy spaliło się natomiast renault megane cc zaparkowane na ulicy Traugutta w pobliżu skrzyżowania z Jagiellońską. Straty wyceniono na 10 tys. zł. Według straży pożarnej, auto zostało celowo podpalone. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz