W ręce policjantów wpadł 18-letni amator ...czekolady

reklama

Raciąscy policjanci zatrzymali 18-latka, który notorycznie kradł słodycze w jednym z supermarketów. W ostatnim czasie jego łupem padło 90 opakowań czekoladek. Młodzieńcowi grozi do 5 lat więzienia.

Kilka dni temu do komisariatu policji w Raciążu zgłosił się pracownik jednego z supermarketów, informując o kradzieży dużej ilości słodyczy. - Z zabezpieczonych nagrań monitoringu sklepowego wynikało, że młody mężczyzna działając dwa dni pod rząd ukradł 90 opakowań czekoladek. Słodycze warte były blisko 1350 zł - informuje podkom. Kinga Drężęk-Zmysłowska z KPP w Płońsku.  

Raciąscy policjanci po obejrzeniu zapisów monitoringu potwierdzili, że sprawcą kradzieży jest 18-letni raciążanin. - Jeszcze tego samego dnia został on zatrzymany przez funkcjonariuszy, gdy spacerował jedną z ulic miasta. Młody mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży. Zgodnie z przepisami prawa, grozi mu do 5 lat więzienia - dodaje oficer prasowy płońskiej policji. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz