Uwaga!Link przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich!

Ta strona zawiera treść, która może być nieodpowiednia dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Czy masz powyżej 18 lat i chcesz kontynuować?

Nie, rozmyśliłem się

W bestialski sposób zabił psa! Kilkakrotnie uderzył kundelka łopatą!

reklama

Do 5 lat więzienia grozi 33-latkowi, który w tak okrutny sposób postanowił pozbyć się swojego psa. Bezbronne zwierzę zabił łopatą i zakopał. Chwilę po zdarzeniu został zatrzymany przez policjantów z Czerwińska i trafił do policyjnego aresztu. Do tych szokujących zdarzeń doszło we wsi Sosenkowo. 

- Wczoraj po godz. 18 do płońskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kolejnym przypadku zabicia psa. Tym razem do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie gm. Naruszewo. Na miejsce skierowani zostali  policjanci z Posterunku Policji w Czerwińsku nad Wisłą. Jak ustalili mundurowi, 33-letni mężczyzna założył swojemu psu na szyję sznurek i wyprowadził z kojca mieszczącego się na terenie jego posesji. Następnie zaciągnął psa za budynek gospodarczy i kilkakrotnie uderzył łopatą. Martwe zwierzę zakopał - informuje podkom. Kinga Drężęk-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. 

Jak podaje dalej policja, mężczyzna, który miał w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu, swoje zachowanie  tłumaczył tym, że kundelek często uciekał z kojca. Biegał wtedy po posesji sąsiadów, którzy jego właścicielowi zwracali z tego powodu uwagę. 

33-latek został zatrzymany. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzut zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu nawet 5 lat więzienia. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz