Uważajcie: tak próbował oszukać seniorkę!

reklama

Kampanie ostrzegające osoby przed naciągaczami, oszustami przynoszą coraz lepsze efekty! Policja publikuje nagranie - ku przestrodze, w jaki sposób oszuści chcieli naciągnąć sześćdziesięcioletnią osobę.

 Poniżej nagranie, na którym jedna z kobiet rozmawia z oszustem, który podaje się za policjanta i próbuje wyłudzić od niej pieniądze.

Oszust najpewniej był przekonany, że uda mu się naciągnąć mieszkankę Ciechanowa, ale ta wykazała się sprytem i spokojem. Kobieta znalazła na stronie internetowej numer telefonu do swojego dzielnicowego i szybko utwierdziła się w swoich domysłach, że ktoś próbuje ją oszukać. Dzięki natychmiastowej reakcji dzielnicowego, możemy usłyszeć jak manipulowane są osoby, które padają ofiarami oszustów. Bardzo często tracąc oszczędności całego życia.

info: KPP w Ciechanowie

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz