Uprawiali marihuanę. Policja zatrzymała sześć osób

reklama

Płoccy policjanci zatrzymali łącznie sześć osób, które są podejrzewane o posiadanie i sprzedaż narkotyków. Dwójka z nich została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. 

Akcja zaczęła się w poniedziałek, kiedy to policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciw życiu i zdrowiu KMP w Płocku zatrzymali cztery osoby. 

- Jeden z zatrzymanych 23-latek, na widok funkcjonariuszy, zaczął wyrzucać z mieszkania marihuanę. Podczas wykonywania czynności policjanci zabezpieczyli 100 gramów marihuany, która miała trafić na rynek. Kolejną zatrzymaną była 17-latka, która posiadała przy sobie kilkadziesiąt gramów soli kokainowej oraz marihuanę - mówi mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Dwóch kolejnych podejrzanych zatrzymano terenie powiatu płockiego. Na terenie jednej z posesji znaleźli "potężny" krzak konopi indyjskiej, o którego uprawianie podejrzewany jest 31-latek. Na sąsiedniej posesji zatrzymano z kolei 24-latka, który również uprawiał krzak. We wtorek zatrzymano dwie kolejne osoby. 

Łącznie policjanci zabezpieczyli prawie 6 kilogramów narkotyków przeznaczonych do sprzedaży.

- W środę zatrzymani  usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, za które przewidziana jest kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności - mówi Lewandowska. 

W czwartek sąd zdecydował, że 23-letni płocczanin oraz 24-latek z powiatu płockiego zostali tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.

 

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz