Ukradła dokumenty, teraz stanie przed sądem

reklama

Niespełna godziny potrzebowali szubińscy mundurowi, aby ustalić personalia 52-latki, która podczas pobytu w jednym z mieszkań okradła domownika z dokumentów. Podejrzana już usłyszała zarzuty. Teraz przyjdzie jej tłumaczyć się przed sądem.

Zgłoszenie o tym, że z jednego z szubińskich mieszkań (pow. nakielski) został skradziony dowód osobisty, karta bankomatowa oraz legitymacja rencisty, miejscowa policja została powiadomiona wczoraj (6.08.19). Jak wynikało z informacji przekazanych przez pokrzywdzonego do przestępstwa doszło dzień wcześniej po południu.

Wyjaśniając okoliczności kradzieży kryminalni ustalili, że przestępstwo to prawdopodobnie sprawka 52-letniej mieszkanki miasta. Przeszukanie w mieszkaniu podejrzanej potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Policjanci znaleźli tam wszystkie skradzione dokumenty, a kobietę zatrzymali do wyjaśnienia. 

Jeszcze tego samego dnia (6.08.19) mieszkanka Szubina usłyszała zarzut kradzieży dokumentów, za co grozi jej kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawę rozstrzygnie sąd.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz