Ukradł tysiąc zdrapek. Wygrał 100 złotych

reklama

Policjanci z Posterunku Policji w Białośliwiu zatrzymali 55-letniego mieszkańca Białośliwia. Mężczyzna odpowie za kradzież tysiąca zdrapek o wartości 2,5 tys. zł z jednego ze sklepów wielobranżowych mieszczących się na terenie powiatu pilskiego.

Właściciel sklepu wielobranżowego poinformował białośliwskich stróżów prawa, że ktoś ukradł mu większą ilość zdrapek. Mężczyzna nie miał żadnych podejrzeń, kto mógł dokonać przestępstwa. Pokrzywdzony po przeliczeniu towaru przekazał policjantom, że ze sklepu zniknęło około 1 tys. zdrapek. Straty oszacował na 2,5 tys. złotych.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Białośliwiu wkrótce wpadli na trop złodzieja - okazał się nim 55-letni mieszkaniec Białośliwia, który pomagał właścicielowi co jakiś czas w prowadzeniu sklepu, sprzątał i wykładał towar. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych pod koniec lipca br. Przyznał się do kradzieży. Podkreślił, że zdrapał wszystkie skradzione zdrapki i wygrał około 100 zł.

Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz