Ukradł samochód i spowodował kolizję. Jest już za kratami

reklama

W niedzielę 30 czerwca o 12:40 policja likwidowała skutki kolizji drogowej na ulicy Narutowicza. Kierowca Chevroleta Kalos najechał na tył pojazdu marki Renault. Sprawca zdarzenia nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu za co został ukarany mandatem. Drugi mandat otrzymał za spowodowanie kolizji.

Kłopoty kierowcy Chevroleta zaczęły się jednak później. Okazało się bowiem, że policja chwile po zdarzeniu na ulicy Narutowicza przyjęli zgłoszenie o kradzieży tego pojazdu.

Policjanci udali się na miejsce kolizji, gdzie znaleziono poszukiwany pojazd. Był on otwarty i częściowo już zdemontowany. W pobliżu Chevroleta policja zatrzymała mężczyznę, który jest podejrzewany o kradzież samochodu. Trwają czynności w tej sprawie.

Zatrzymany mężczyzna podejrzewany jest o dokonanie kradzieży rozbójniczej. Jutro mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz