Ukradł kasetkę z pieniędzmi

reklama

Policjanci z Gdańska Osowej pracowali nad sprawą kradzieży z włamaniem do biura, z którego złodziej ukradł kasetkę z pieniędzmi. Po zabezpieczeniu śladów, sprawdzeniu zapisów z kamer monitoringu oraz rozpoznaniu wśród osób ustalono tożsamość sprawcy włamania.

Kilka dni temu kryminalni w jednej z miejscowości na terenie powiatu zatrzymali podejrzanego 30-latka. Policjanci podjęli interwencję, gdy siedział w zaparkowanym samochodzie. Oprócz przeszukania mężczyzny sprawdzili, co znajduje się w jego aucie. W podłokietniku zabezpieczyli amfetaminę. Ponadto po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych ustalono, że poszukują go również policjanci z Sopotu do sprawy ukradzionych rowerów.

 Mężczyzna trafił do policyjnej celi, następnie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Jeśli analiza chemiczna potwierdzi, że znaleziony biały proszek to amfetamina dodatkowo mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz