Ukradł ciągnik i przyczepę. Spędzi 3 miesiące za kratami

reklama

Radziejowscy policjanci zatrzymali 40-latka podejrzanego o kradzież ciągnika i przyczepy na terenie Niemiec. Odzyskali skradzione mienie warte ponad sto tysięcy złotych. Podejrzany o ten czyn, trafił tymczasowo do aresztu na trzy miesiące.

W minioną sobotę kryminalni z Radziejowa dostali informację, że na terenie jednego z zakładów w pow. radziejowskim, może być zaparkowany ciągnik i przyczepa, skradzione kilka dni wcześniej w Niemczech. Zgłoszony sygnał potwierdził się na miejscu. Sprzęt na terem zakładu przywiózł 40-letni mieszkaniec pow. włocławskiego, który po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu kradzieży ciągnika rolniczego i przyczepy o wartości 122 000 złotych.

Wczoraj podejrzany został doprowadzony do sądu. Tam zapadła decyzja, o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Grozi jemu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz