Uderzył w latarnię, kiedy próbował uniknąć zderzenia. 19-letnia dziewczyna w szpitalu

reklama

W niedzielę około godz. 6 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Ilinko (gm. Płońsk) doszło do wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Seat Leon 31-letni mieszkaniec gm. Dzierzążnia chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej, zjechał na przeciwległy pas ruchu.

- Po wykonaniu tego manewru kierowca seata stracił panowanie nad autem w wyniku czego uderzył w latarnię i przepust drogowy. Kierujący i 19-letnia pasażerka, mieszkanka Płońska, z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Płońsku. Kierowca seata był trzeźwy. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzone są w KPP w Płońsku - podaje podinsp. Grzegorz Osiński z miejscowej komendy policji. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz