Uderzył kobietę i złamał jej nos

reklama

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali 32-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna będąc w jednym z pilskich lokali, w pewnym momencie uderzył kobietę i złamał jej nos. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Teraz za swoje zachowanie grozi mu kara do 5 lat więzienia - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.

4 sierpnia do Komendy Powiatowej Policji w Pile zgłosiła się 36-letnia kobieta. Poinformowała, że minionej nocy była na imprezie w jednym z pilskich lokali i zaatakował ją obcy mężczyzna. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że nagle podszedł do niej i uderzył  w twarz. Kobieta oświadczyła, że była w szpitalu i stwierdzono złamanie nosa.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, funkcjonariusze ustalili tożsamość mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie ciała, a także miejsce jego przebywania. 8 sierpnia kryminalni zatrzymali 32-letniego mężczyznę, mieszkańca Piły w jednym z mieszkań na terenie miasta i przewieźli prosto do policyjnego aresztu.

Sprawca przyznał się do popełnionego czynu, jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego tak postąpił. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 5 lat.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz