Uderzył kobietę i złamał jej nos. Nie wie, dlaczego

reklama

Pilscy kryminalni zatrzymali 32-letniego pilanina, który przebywając w jednym z pilskich lokali uderzył kobietę i złamał jej nos.

4 sierpnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Pile zgłosiła się 36-letnia kobieta z informacją, że minionej nocy była na imprezie w jednym z pilskich lokali i zaatakował ją obcy mężczyzna. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że nagle podszedł do niej i uderzył ją w twarz. Kobieta oświadczyła, że była w szpitalu, gdzie stwierdzono złamanie nosa.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Na podstawie zebranych informacji ustalili tożsamość mężczyzny podejrzanego o uszkodzenie ciała, a także miejsce jego przebywania. 8 sierpnia br. kryminalni zatrzymali 32-latka w jednym z mieszkań na terenie Piły.

Sprawca przyznał się do popełnionego czynu, jednak nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego tak postąpił. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 5 lat.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz