Uciekał, by nie trafić za kraty

reklama

23-latek wiedząc, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności postanowił uciekać przed policjantami, którzy stanęli na jego drodze. Jednak na niewiele to się zdało. Patrol natychmiast rozpoczął pościg i zatrzymał mężczyznę. W konsekwencji mieszkaniec gminy Koronowo już odbywa zasądzoną przez sąd karę pozbawienia wolności za oszustwo.

Bydgoscy „wodniacy” pełniąc służbę na terenie Koronowa patrolowali ulicę Witosa. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który na widok policyjnego radiowozu nagle zaczął uciekać. Policjanci podejrzewając, że mężczyzna ma wyraźny powód swojej ucieczki natychmiast podjęli za nim pościg i go zatrzymali. Po sprawdzeniu jego danych personalnych w policyjnych systemach informatycznych szybko wyszedł na jaw powód takiego zachowania 23-latka.

Okazało się, że mieszkaniec gminy Koronowo jest poszukiwany przez bydgoski sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo oszustwa. Po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd następnie przewieziono go do Aresztu Śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną mu przez sąd karę pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz