Tymczasowy areszt za rozbój na ulicy

reklama

Decyzją będzińskiego sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 30-latek, który wspólnie z innym ustalonym już spawcą na ulicy w centrum miasta, dopuścił się rozboju na 22-letnim mieszkańcu Będzina. Oprawcy zaatakowali swoją ofiarę w niedzielny poranek, w czasie gdy wracała z parcy do domu. Pobity i obezwładniony będzinianin został okradziony przez rozbojarzy z pieniędzy i telefonu komórkowego. Dalszym losem napastnika zajmie się teraz sąd, grozi mu kara nawet 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 21 lipca bieżącego roku nad ranem w Będznie przy ul. Sienkiewicza. Wracający z pracy do domu 22-letni mieszkaniec miasta został zaczepiony  w rejonie drorca kolejowego przez dwóch wyraźnie podchmielonych mężczyzn. Mężczyźni bez powodu zaatakowali swoją ofiarę w chwili gdy próbowała od nich uciec. Obezwładniony i pobity 22-letni mężczyzna stracił portfel, w którym znajdowało się 300 złotych oraz telefon komórkowy. Pierwszego ze sprawców policjanci zatrzymali chwilę po dokonanym rozboju. Na wniosek policji i prokuratury będziński sąd wczoraj tymczasowo aresztował 30-letniego sprawcę rozboju. Jego kompan jest znany stróżom prawa jego zatrzymanie jest tylko kwestią czasu.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz