Trwają poszukiwania 82-latki z Włocławka. Policjanci przeczesali las

reklama

Trwają poszukiwania 82-letniej mieszkanki Zazamcza. Teresa Kokowicz-Wiśniewska nie wróciła do domu i nie kontaktowała się z rodziną od 3 maja. 

Zaginiona mieszka przy ul. Wesołej, dlatego poszukiwania policjanci rozpoczęli od pobliskiego lasu. Przeczesali teren od okolic stadionu Przylesie aż do Wieńca Zdroju.

- Skoro w domu został telefon i inne rzeczy, to zaczęliśmy od okolicy miejsca zamieszkania, przeczesaliśmy ten najbliższy lat - usłyszeliśmy we włocławskiej KMP.

Na razie poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Policjanci apelują, by każdy, kto ma informacje o miejscu jej pobytu, kontaktował się z Komendą Miejską Policji telefonicznie pod numerami: 54 414 50 25, 54 414 52 51 lub 112.

Zaginiona Teresa Kokowicz-Wiśniewska ma 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma zielone oczy, a włosy ciemne z dopinanym kokiem. W dniu zaginięcia była ubrana najprawdopodobniej w jasną kurtkę długości 3/4, ciemne spodnie, beżowe buty na koturnie i beżową czapkę z daszkiem. Jak informują policjanci, kobieta może używać parasola jako laski do podpierania.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz