Tragiczny wypadek w Wabczu. Są nowe informacje!

reklama

W niedziele w miejscowości Wabcz zdarzył się tragiczny w skutkach wypadek. Dachował samochód osobowy Wewnątrz pojazdu uwięziona była jedna osoba, pasażerka. Cztery osoby znajdowały się poza pojazdem, w tym jedna z widocznym urazem czaszkowo-mózgowym. Ruch na drodze był całkowicie zablokowany.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Przystąpiono do udzielania pierwszej pomocy. Poszkodowana z urazem czaszkowo-mózgowym była bez oznak życia (prawdopodobnie wypadła z pojazdu podczas zdarzenia), w tym przypadku odstąpiono od prowadzenia KPP. Przy pomocy sprzętu hydraulicznego usunięto dach i wykonano dostęp do poszkodowanej znajdujące się w pojeździe. Po przybyciu ZRM, lekarz stwierdził zgon poszkodowanej, równocześnie przystąpiono do ewakuacji osoby z pojazdu. 

Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR, osobę ewakuowaną z pojazdu oraz pozostałe dwie osoby poszkodowane przekazano zespołom ZRM i załodze LPR. Dwie poszkodowane osoby odwieziono do szpitala w Chełmnie, jedną śmigłowcem LPR do szpitala w Grudziądzu. Na miejsce przybył zespół dochodzeniowo-śledczy Policji. Po zakończeniu czynności przez Policję, zabraniu zwłok przez zakład pogrzebowy, teren działań uprzątnięto, wyciekłe płyny eksploatacyjne pojazdu posypano proszkiem pumeksowym.  Miejsce zdarzenia i pojazd przekazano Policji.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz