Tragiczny wypadek. Nie żyje 17-latek, kierowca auta w ciężkim stanie

reklama

Do wypadku doszło w niedzielę około godz. 17.40 na drodze krajowe nr 60. Zderzył się samochód osobowy z samochodem ciężarowym.

Wypadek wydarzył się w miejscowości Brochocin.

- W wyniku dalszych czynności prowadzonych przez policję ustalono, że tragiczne zdarzenie miało miejsce w Brochocinie (gmina Radzanowo). Tak wynika z podziału administracyjnego. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący fordem, 18-letni mężczyzna, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. W rezultacie bok samochodu zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki Iveco, którym kierował 30-letni mężczyzna.

Niestety 17-letni pasażer forda poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierującego z bardzo ciężkimi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Kierujący Iveco 30-latek, po wykonanych badaniach lekarskich, został zwolniony ze szpitala.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz