Tragiczne zderzenie osobówki z ciężarówką

reklama

67-letni kierowca  citroena zginął na miejscu po zderzeniu z jadącą z naprzeciwka ciężarówką w podbydgoskim Gościeradzu.

W czwartek (9 maja) około godz. 14 na drodze krajowej nr 25 w  Gościeradzu na trasie Bydgoszcz - Koronowo doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 67-letni mężczyzna kierujący citroenem C5 z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadący z przeciwka samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia mieszkaniec Radomia poniósł śmierć na miejscu.

- Policjanci, pod nadzorem prokuratora, prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia - informuje podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz