Tragedia we Włocławku. Kim był samobójca?

reklama

Policja prowadzi śledztwo w sprawie wczorajszej tragedii w lesie niedaleko szpitala wojewódzkiego, gdzie pod słupem wysokiego napięcia znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. 

Służbom jeszcze nie udało się ustalić, kim był mężczyzna, którego zwęglone zwłoki znaleziono pod słupem wysokiego napięcia. 

Śledczy przyjęli, że doszło do samobójstwa. Przyczyny i okoliczności tragedii ma wyjaśnić nadzorowane przez prokuratora śledztwo. 

- Zostało wszczęte postępowanie w związku z artykułem 151 kodeksu karnego, który mówi: "Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5".  - informuje sierż. Tomasz Tomaszewski z policji we Włocławku. 

We wtorek (2 lipca) po godz. 15 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze trawy w pobliżu ulicy Wienieckiej, w lesie niedaleko szpitala.

Po dojeździe na miejsce strażacy rzeczywiście zastali niewielki pożar trawy przy słupie wysokiego napięcia i leżące na ziemi zwęglone zwłoki mężczyzny. 

Najprawdopodobniej doszło tam do samobójstwa. Mężczyzna wspiął się na słup wysokiego napięcia i rzucił na przewody elektryczne. Kiedy zwłoki spadły na ziemię, od palącej się odzieży zapaliła się trawa. 

Osobom, które nie radzą sobie w życiu, mającymi myśli samobójcze pomaga portal samobojstwo.pl. Można tam znaleźć numery telefonów zaufania, adresy instytucji pomocowych i konkretne rady, jak postępować w trudnych sytuacjach.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz