Tragedia. Świnie zjadły właściciela. Po rolniku zostały tylko kości

reklama

Makabryczne zdarzenie w Osieku na Dolnym Śląsku. Na jednym z gospodarstw znaleziono ludzkie kości. Pozostałości mężczyzny na podwórku znalazł jego sąsiad.

Znalezione 8 stycznia zwłoki leżały na miejscu zdarzenia co najmniej tydzień. Tyle dokładnie minęło od sylwestra, kiedy po raz ostatni widziano rolnika.

Jak podaje Gazeta Wrocławska, mężczyzna hodował świnie. Miał również problem z alkoholem. Na gospodarstwie przebywał sam. Hodowane przez niego zwierzęta chodziły po sesji swobodnie.

- Zwłoki mężczyzny znalazł sąsiad, który powiadomił o tym służby ratunkowe - poinformowała w rozmowie z Gazetą Wrocławską Magdalena Serafin, prokurator rejonowy w Lubinie.

Znalezione zwłoki zabezpieczono do sekcji. Znaleziono je przy studni. To właśnie tam ostatnio był widziany 31 grudnia.

Mężczyzna mógł umrzeć na zawał lub zasłabnąć. Ciało rolnika zostało zjedzone przez głodne świnie. Do sekcji zabezpieczono kilka kości kończyn i fragmenty czaszek. Do sprawy powołano biegłego z zakresy medycyny sądowej. 

Badania przejdą także zabezpieczone przez powiatowego lekarza świnie. Najprawdopodobniej zostaną uśpione.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz