Toruń: złapany przed 3:00 w nocy. Jechał rowerem po Szerokiej i...

reklama

Toruń: złapany przed 3:00 w nocy. Jechał rowerem po Szerokiej i...

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Toruniu zatrzymali rowerzystę jadącego po spożyciu alkoholu. Do ujęcia doszło w nocy 22 czerwca 2019 roku około godziny 2.45.

Strażnicy patrolujący ulice toruńskiej starówki zauważyli rowerzystę jadącego po ulicy Szerokiej w Toruniu w miejscu, gdzie jest to zabronione. Dodatkowo uwagę mundurowych zwrócił fakt, że mężczyzna podjeżdżał niebezpiecznie blisko przechodniów i jechał tzw. wężykiem.

Strażnicy podjęli próbę zatrzymania tej osoby. Cyklista ignorował ich polecenia i zachowywał się bardzo wulgarnie. W końcu udało się go zatrzymać. Bełkotliwa mowa i kłopoty z utrzymaniem równowagi utwierdziła funkcjonariuszy w przekonaniu, że jest on pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka. Podczas interwencji mężczyzna zachowywał się agresywnie, dlatego funkcjonariusze musieli użyć siły fizycznej, aby go obezwładnić. Rowerzystą okazał się 38-letni mieszkaniec Wąbrzeźna. Nietrzeźwy cyklista został przekazany policji.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz