Toruń: to właśnie oni popsuli mu relaks z maryśką!

reklama

Toruń: to właśnie oni popsuli mu relaks z maryśką! 

Patrol Straży Miejskiej w Toruniu zatrzymał mężczyznę będącego w posiadaniu narkotyków. Do zdarzenia doszło na starówce.

Podczas kontroli placu rekreacyjnego przy ulicy Podmurnej strażnicy zauważyli mężczyznę siedzącego na leżaku, który przypalał szklaną lufkę. Z uwagi na podejrzenie, że mężczyzna pali marihuanę funkcjonariusze przystąpili do interwencji. W trakcie ustalania tożsamości palacza strażnicy zauważali wystający z kieszeni spodni woreczek strunowy z zawartością zielonego suszu roślinnego. Okazało się, że był on wypełniony substancją, którą wcześniej legitymowany usiłował palić. Za  posiadanie narkotyków zatrzymanemu 20 – to latkowi grozi kara 3 lat więzienia.

To jedyny narkotykowy wybryk w Toruniu w ostatnich dniach.

W czasie kontroli terenu wokół ruin zamku krzyżackiego strażnicy miejscy poczuli charakterystyczny zapach palonej marihuany.  Okazało się, że narkotykiem odurzał się 17 – letni młodzieniec. Podczas interwencji strażnicy ujawnili przy zatrzymanym woreczek strunowy z suszem roślinnym koloru zielonego. Z uwagi na podejrzenie, że znalezioną substancją jest marihuana mężczyzna został przekazany Policji. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. 


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz