Toruń: pił alkohol, wsiadł do auta i próbował odjechać!

reklama

Toruń: pił alkohol, wsiadł do auta i próbował odjechać!

Toruńscy strażnicy miejscy udaremnili jazdę samochodem osobie nietrzeźwej. Do zdarzenia doszło 6 sierpnia.

Około godziny 5.30 rano funkcjonariusze patrolujący toruńską starówkę zauważyli na ulicy Gregorkiewicza w Toruniu mężczyznę za kierownicą pojazdu. Osoba ta tej nocy była karana przez strażników za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym. Mężczyzna siedział w otwartych drzwiach samochodu i miał torsje. Następnie zamknął drzwi i próbował odjechać. Z uwagi na uzasadnione podejrzenie, że kierowca jest pod wpływem alkoholu strażnicy zablokowali mu przejazd radiowozem. Kierowca wyłączył silnik samochodu i oddał mundurowym kluczyki.

Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji. Po badaniu alkotestem stwierdzono u 18-latka 0,65 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało w pojeździe siedziała jeszcze niepełnoletni, który również przyznał się do spożywania alkoholu. Czynności w sprawie prowadzi policja.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz