Toruń: fragmenty szkieletu ludzkiego na Szosie Bydgoskiej. Czy rozpoznajesz go?

reklama

Toruń: fragmenty szkieletu ludzkiego na Szosie Bydgoskiej. Czy rozpoznajesz go?

Kryminalni z komisariatu na toruńskim Śródmieściu ustalają tożsamość osoby, której fragmenty szkieletu zostały odnalezione 20 maja 2018 roku w okolicach Szosy Bydgoskiej w Toruniu. Biegły antropolog odtworzył przypuszczalny wizerunek tej osoby. Prosimy o zgłaszanie się osób, które mogły znać tożsamość denata.

Funkcjonariusze z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości nieznanego mężczyzny. 20 maja 2018 roku przy Szosie Bydgoskiej (teren zielony, naprzeciw posesji nr 60, między jezdnią, a rzeką Wisłą) świadkowie odnaleźli fragmenty szkieletu.

Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości denata. Powołany biegły z zakresu antropologii określił płeć, wzrost, przybliżony wiek oraz dokonał odtworzenia wyglądu twarzy tej osoby na podstawie odnalezionej czaszki.  

Fot. Policja

Zmarły był mężczyzną w wieku około 50-60 lat, miał około 165 cm wzrostu, normalnej budowy ciała. Cechą charakterystyczną był złamany nos z garbem i przekrzywieniem w stronę lewą.
Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji Toruń Śródmieście - tel. dyżurny (56) 641 24 52, lub 112.

[ALERT]1562235412868[/ALERT]

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz