Uwaga!Link przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich!

Ta strona zawiera treść, która może być nieodpowiednia dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Czy masz powyżej 18 lat i chcesz kontynuować?

Nie, rozmyśliłem się

To już koniec. W jeziorze Osuszyno znaleziono ciało kolejnego mężczyzny

reklama

Jest efekt dzisiejszej akcji poszukiwawczej w Jeziorze Osuszyno. Znaleziono ciało kolejnego mężczyzny. Jutro będzie wiadomo ponad wszelką wątpliwość czy to poszukiwany 25-latek.

Pisaliśmy już, że wczoraj w Jeziorze Osuszyno, koło Kożyczkowa (gm. Chmielno) znaleziono ciało 26-letniego Dawida z Osowej Góry. Mężczyzna był poszukiwany od stycznia, tak jak 25-letni Marcin z Kobysewa. Śledczy podejrzewają, że obaj mężczyźni wypłynęli na jezioro, ale nie wiadomo jeszcze co się wydarzyło.

Dokładne przyczyny śmierci 26-latka będą znane dopiero po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ale wstępne oględziny pozwoliły wykluczyć udział osób trzecich jako przyczynę zgonu mężczyzny.

Dziś przez cały dzień strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu prowadzili poszukiwania drugiego zaginionego. Po południu udało im się odnaleźć zwłoki w jeziorze.

Jak informuje policja, nie ma jeszcze stuprocentowej pewności co do tożsamości denata. Dopiero jutro, po przeprowadzeniu identyfikacji poznamy odpowiedź na pytanie, czy to poszukiwany 25-latek.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz