To był moment...

reklama

Niebezpiecznie rozpoczął się dzień na drogach powiatu gostyńskiego. W miejscowości Międzyborze samochód osobowy, którym jechała kobieta wypadł z trasy i dachował w rowie. Uwięzioną w pojeździe 42-latkę uwolnili dopiero strażacy.

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 7. na zakręcie w miejscowości Międzyborze, gmina Pogorzela. Pojazd marki Fiat Barchetta, którym jechała 42-letnia kobieta - z Pogorzeli w kierunku Borzęciczek - wypadł z drogi. - Prawdopodobnie kierująca złapała pobocze, odbiła w drugą w stronę kierownicą i wjechał do rowu, a tam auto przekoziołkowało - mówi asp. sztab. Sebastian Kasperkowiak, dowódca KP PSP Gostyń.

Poszkodowaną kobietę ze zniszczonego pojazdu wyciągnęli  strażacy z OSP Pogorzela, którzy pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia,  była przytomna, została zabrana do szpitala w Krotoszynie. Dokładnym wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności zdarzenia się policjanci gostyńskiej drogówki.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz