Teraz te kobiety mogą czuć się bezpieczne. Dlaczego?

reklama

To kolejna, druga odsłona projektu realizowanego przez chodzieską Policję. Tym razem to członkinie Koła Gospodyń Miejskich w Chodzieży stanęły na materacach, by nauczyć się podstawowych metod zapewnienia sobie bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia. Zajęcia poprowadził instruktor sztuk walki Bernard Ziembikiewicz.?

Projekt otworzył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Chodzieży mł.insp. Przemysław Kozioł. Podczas pierwszego dnia panie zostały zapoznane z programem szkolenia oraz usłyszały, na co powinny zwracać uwagę w miejscu publicznym oraz miejscu zamieszkania, by uniknąć sytuacji niebezpiecznych. Następnie po części teoretycznej przystąpiono do zajęć praktycznych, podczas których członkinie Koła Gospodyń Miejskich uczyły się elementów samoobrony.

Panie wyraziły swoje zadowolenie z realizacji projektu. Uśmiechy na twarzach dowodzą, że oprócz aspektów związanych z przydatnością takiego szkolenia, po prostu dobrze się bawiły.

Mamy nadzieję, że informacje oraz przekazane rady zwiększą poczucie bezpieczeństwa pań.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz