Sypią się mandaty za złe parkowanie. Zobaczcie, jak i gdzie parkują w tym mieście!

reklama

W lipcu aż 610 zgłoszeń odebrał od mieszkańców dyżurny Straży Miejskiej. 207 z nich dotyczyło nieprawidłowości w parkowaniu pojazdów. Zobaczcie galerię zdjęć inowrocławskich mistrzów parkowania.

Najwięcej zgłoszeń dotyczy m. in. blokowania wyjazdu – 39, parkowania na terenach zielonych – 21, zakazach zatrzymywania – 31, na chodnikach – 40, na miejscach inwalidzkich – 9, a także przy przejściach dla pieszych, czy na skrzyżowaniach lub na miejscach postojowych dla taxi albo przystankach autobusowych.

Stosowane są wówczas pisemne zawiadomienia dla sprawców wykroczeń. Każde wykroczenie jest dokumentowane fotograficznie przez funkcjonariuszy, a kierowca otrzymuje za wycieraczkę informację, aby stawił się w siedzibie Straży Miejskiej i wyjaśnił sprawę wykroczenia. Zakładane są również blokady na koła. Wówczas należy zadzwonić pod numer alarmowy 986 zgodnie z informacją pozostawioną za wycieraczką i poczekać na przyjazd funkcjonariuszy w celu ściągnięcia blokady i wyjaśnienia sprawy wykroczenia.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz