Śmiertelny wypadek pod Chełmnem. Ile osób zostało rannych?

reklama

Wczoraj (12.05) na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Wabcz doszło do tragicznego wypadku drogowego. 66-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.   

W niedzielę po godz. 14.00 dyżurny chełmińskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 55 w Wabczu. Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że 46 letni kierujący peugeotem 307 na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 66 letnia pasażerka, a dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do pobliskich szpitali. 

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków wypadku. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni okoliczności i przyczyny zdarzenia. 


W związku z dużą ilością zdarzeń drogowych apelujemy do kierowców o rozwagę i rozsądek. Pamiętajmy o tym, że podczas opadów deszczu zmniejsza się widoczność a zalegająca na jezdni woda znacznie wydłuża drogę hamowania. Warto też zwolnić aby bezpiecznie dojechać do celu. 


reklama

Komentarze (1)


Arek2019-05-13 10:05:35

0 0

Szok;o

Odpowiedzi: 0

Odpowiedz

Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz